Sitemize Giriş Yapın veya KAYIT Olun.
Sitemize Giriş Yapın veya KAYIT Olun.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Mod.BasvurusuMod.Basvurusu  Giriş yapGiriş yap  

TeXas- Kız isteme Bestesi

YazarMesaj
SeqqeR
S.Moderatör
S.Moderatör
SeqqeR

TeXas- Kız isteme Bestesi Empty
MesajKonu: TeXas- Kız isteme Bestesi   TeXas- Kız isteme Bestesi EmptyPerş. Haz. 16, 2011 7:33 pm

Bir kızı çok sevmiştim .
Gitmiştik istemeye pahalı bir çikolata bir buket çiçek ile takım elbiseyi giyip atladık bir taksiye başladık gitmeye kızın evine hoş geldiniz fasılları nasılsın ayakları sordular benim babama ne iş bu delikanlı , her bukemde evi var mı kıyak bir arabası , acep mutlu eder mi bu güzel kızı . babam dedi ne evi var nede bir arabası çalışmıyor şuan zaten yoktur fazla parası ama sevmişlerdir madem verin artık şu kızı seveni ayırmayın çoktur günahı . annesi atladı hemen aşk karın doyurmaz ki iki çıplak bir hamam da asla oynayamaz ki e trübüncüymüş madem bellidir ki serseri biz size bu kızı hiç vermeyiz ki. babam dedi benim oğlum serseri filan değil aslan gibi delikanlı yüreği kalbindedir hem bu iş paradan değil yürekten gelir . şimdi ne mi yapmaktayım . yollara bakmaktayım elimde ki sigaramla deplasman yolundayım boğazım kurudukça biramı yudumlarım bana kız vermeyenin . Very Happy

TeXas- Kız isteme Bestesi
1 sayfadaki 1 sayfası